Przejdź do treści

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Obrazy Kościoła w myśli Josepha Ratzingera / Benedykta XVI” – spotkanie formacyjne z cyklu Credo in Ecclesiam

22 maja godz.19:00

Trwa cykl comiesięcznych spotkań formacyjnych Credo in Ecclesiam, w trakcie których wygłaszane są konferencje dotyczące Kościoła. Wśród tematów m.in. biblijne obrazy Kościoła, geneza Kościoła, Kościół w myśli Benedykta XVI. Poruszone zostaną również kwestie znaczenia sztuki w Kościele, jej wpływu na wiarę. Konferencje te wygłoszone zostaną przez wybitnych i znanych specjalistów w tych dziedzinach.

22 maja zapraszamy na spotkanie z Waldemarem Piotrowskim (nasz parafianin zaangażowany w życie Parafii) pod tytułem „Obrazy Kościoła w myśli Josepha Ratzingera / Benedykta XVI”.

Początek o godz. 19.00 w sali widowiskowej (Scena Stygmat) w podziemiach kościoła Wszystkich Świętych (wejścia do podziemi pod arkadami).

Podczas spotkań będzie możliwość nabycia książek naszych Gości, wraz z autografami oraz innych książek dotyczących Tradycji Kościoła w promocyjnych cenach.

Spotkania poprzedzone będą śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej w kościele i nowenny, czyli około g. 18.40.

ORGANIZATORZY: Pielgrzymka Tradycji Łacińskiej, Fundacja Gaudium

Szczegóły

Data:
22 maja
Godzina:
19:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Scena Stygmat – sala widowiskowa w podziemiach kościoła Wszystkich Świętych
Plac Grzybowski 3/5
Warszawa, 00-115 Poland
+ Google Map